Jedynie Wielki Triumwir przez okres pełnienia funkcji (9 miesięcy) podróżuje wiele; zdarza się nawet, że obowiązki państwowe uniemożliwiają mu pełne poświęcanie się swej prowincji.
Również Antykwiusz Consejatu oraz wybrani przez niego dyplomaci, a także członkowie obydwu Grup spędzają czas w obrębie wysokich murów Temidy.

      Faktem jest, że persony poświęcające się sprawom Triumwiratu mieszkające w Temidzie, są częściowo odcięte od świata. Ma to jednak również swe dobre strony. Nie mogą poświęcać się swoim prowincjom i dopiero po opuszczeniu Temidy i powrocie do swych domów mogą dowiedzieć się, co działo się podczas ich nieobecności, jednakże, Temida jest miejscem iście arkajdyjskiego spokoju, w którym osiągnięcie wewnętrznej harmonii i skupienia jest znacznie łatwiejsze. Dzięki temu, każdy przebywający w Temidzie poświęca się państwu w pełni, ma jaśniejszy umysł, podejmuje także mądrzejsze decyzje.
Stąd też pełnienie funkcji urzędnika państwowego nie jest przeznaczona dla każdego. Wymaga ona pewnych wyrzeczeń, wymaga skupienia i odpowiedniego przygotowania.

Site made by Kaworu Nagisa. Copyright by Triumwirat Erboki, 2006.