Witaj w stolicy Triumwiratu Erboki, Temidzie. Temida, położona na Ziemiach Triumwirów jest miastem wyjątkowym, bowiem zamkniętym dla turystów, a także obywateli Triumwiratu. Jakkolwiek kontakt z nią jest możliwy, tak jej wnętrze dostępne jest jedynie nielicznym. Cała Erboka zna Temidę jedynie z nielicznych zdjęć i przekazów słownych. Wiadomo również, że architekci stolicy czerpali inspiracje z antyku.

      Temida jest wyjątkowa również dlatego, że nie mieszka tu nikt prócz Triumwirów i urzędników państwowych. Pałac Wielkiego Triumwira, budynek Consejatu Spraw Zagranicznych, Skabe Triumwirów oraz wydzielone dla Grup (promocyjno-informacyjnej oraz informatycznej) części Pałacu, oto co znaleźć byśmy mogli w Temidzie, gdybyśmy tylko mieli do niej dostęp.

      Izolacja Temidy nie oznacza wcale braku kontaktu ze światem, a tym bardziej z obywatelami Triumwiratu. Wręcz przeciwnie. Triumwirowie na codzień przebywają w swych siedzibach w prowincjach, zaś w Skabe zbierają się, gdy wspólnie o tym decydują (uprzednio porozumiewają się za pomocą gońców jeżdzących konno). Mają zatem bezpośredni kontakt z obywatelami swoich prowincji.

Site made by Kaworu Nagisa. Copyright by Triumwirat Erboki, 2006.