Informacje

NazwaKorona Petemburgii
UstrójMonarchia (księstwo)
Data powstania17.07.2006r. jako Święte Księstwo Maerh, 01.10.2013r. (odrodzenie)
Głowa państwaksiążę Konrad
Walutarewolucyjny damrad erbokański

Poczet książąt

ImięStanowiskoRozpoczęcie panowaniaZakończenie panowaniaInformacje
KonradKsiążę Maerh, Jajo Kogucie Pisankopubliki Jajeczkowej16.07.2006r.13.10.2009r.Utworzenie państwa
GadiJajo Kogucie13.10.2009r.13.03.2010r.Faktyczne zniesienie stanowiska
Gadi??.?.2010?.?.2010Rewolucja Arkadii Arkońskiej
KonradWielki Triumwir Triumwiratu Erboki01.01.2013r.01.11.2013r.Reforma Stycznia 2012
KonradKsiążę Petemburgii01.11.2013r.(inkumbent)