Erbokański Index Whisky

Wartość EIW na dzisiaj:

DM
Warning: Division by zero in /home/erykf/domains/erboka.org/public_html/logic/WhiskyIndex.php on line 4
0

Prognozowana wartość na dwa tygodnie w przód: DM 61.74

Najlepsza Destylarnia Erboki

Największy udział w rynku whisky przypada Omni Consumer Products (37.07%)

Akt Komendacji

Powrót

Konrad Van den Budenmayer
2014.01.12 16:41:54
Liczba postów: 158
Ilość beczułek: 94

Szanowni Obywatele i Mieszkańcy Triumwiratu,

W dniu dzisiejszym Skabe Triumwirów dokonało uroczystego Aktu Komendacji Koronie Dreamlandu, w którym to powierzyliśmy Koronie dobro Triumwiratu. Od tej chwili każdy kolejny Król Dreamlandu, rozpoczynając od JKM Marcina I Mikołaja zostanie Triumwirem Petemburgii oraz Wielkim Triumwirem Erboki.

Powodów dla takiej a nie innej decyzji jest kilka:
a. Triumwirat Erboki, jako część Wspólnoty Korony Ebruzów stanie się mikronacją bardziej rozpoznawalną i szerzej reprezentowaną w mikroświecie.

b. Erboka stanie się miejscem częściej odwiedzanym przez gości zagranicznych, chociażby z innych Krajów Korony Dreamlandu.

c. Obywatele Erboki otrzymają niekwestionowane prawo dostępu do SG Ataman rozwijanego w ramach WKE.

d. Zakończy to paruletni konflikt między Triumwratem a Królestwem.

Teraz prywatnie:
Zakończyłem dzisiaj swoją pracę na stanowisku Triumwira Petemburgii przekazując to stanowisko JKM Marcinowi I Mikołajowi. Jednakże, nie kończę z Erboką.

Moim pierwszym punktem na długiej liście jest wejście w skład Senatu Skabe. Dlatego - prosiłbym wszystkich popierających mnie o oddanie na mnie głosu w wyborach do Senatu, które będą trwały jeszcze 5 dni.

Mam nadzieję także na rozpoczęcie pracy w Prowincjach, które zostały zaniedbane w trakcie rewolucji oraz rozkręcenie polityki wewnętrznej Triumwiratu.

Chciałbym podziękować wszystkim za współpracę przez ostatni rok mojej kadencji jako WT oraz za poparcie Skabe i Aktywiusza Prawa w sprawie Aktu Komendacji.


Pozdrawiam,
Konrad Van den Budenmayer
Marcin Mikołaj
2014.01.31 21:04:53
Liczba postów: 9
Ilość beczułek: 32

Wasze Ekscelencje,

Dziękujemy JE Konradowi Van den Budenmayerowi za słowa wprowadzenia. Z uwagi na problemy techniczne przyjazd do Triumwiratu Erboki - zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami - został opóźniony. W tej chwili powracamy do wirtualnej rzeczywistości i liczymy na szybkie zapoznanie się ze wszelkimi sprawami, które dotyczą Obu Królestw i Triumwiratu Erboki.

Jednocześnie pragniemy podziękować za akt zaufania Koronie Dreamlandzkiej, który wynika ze złożonego aktu komendacji. Korona dołoży wszelkich starań, aby sprostać nowym wyzwaniom.

(-) Marcin Mikołaj, R.
Wielki Triumwir Triumwiratu Erboki


Dołącz teraz!

Dołącz już teraz do naszej społeczności - zarejestruj się.

O co w tym chodzi?

Przeczytaj krótki wstęp do Erboki by zrozumieć nasze idee.

IRC Chat

Porozmawiaj z nami na żywo.