Erbokański Index Whisky

Wartość EIW na dzisiaj:

DM
Warning: Division by zero in /home/erykf/domains/erboka.org/public_html/logic/WhiskyIndex.php on line 4
0

Prognozowana wartość na dwa tygodnie w przód: DM 61.74

Najlepsza Destylarnia Erboki

Największy udział w rynku whisky przypada Omni Consumer Products (37.07%)

Relacja ze Zjazdu Roboczego (pre VI)

Powrót

Konrad Van den Budenmayer
2013.07.01 13:22:00
Liczba postów: 158
Ilość beczułek: 94

W dniach 21.06.2013 - 26.06.2013 odbył się Zjazd Roboczy Triumwiratu Erboki w którym udział wzięli: JE WTTE Konrad Van den Budenmayer, JE ACP Kruk Błękitny oraz JE H Gadi Promienna. Głównym tematem zjazdu była kondycja i aktywność Erboki a także różne rodzaje alkoholi.

Zjazd składał się z części oficjalnej oraz nieoficjalnej. W części oficjalnej zebrani wzięli udział w krakowskim święcie powitania lata - Wiankach 2013. Dzięki gościnności JE H Gadi Promiennej udało nam się zasiąść w strefie VIP uroczystości za co JE dziękujemy.

Część nieoficjalna odbyła się na chatce na Lasku, gdzie obradowano przez trzy dni. Większość ustaleń niestety musi zostać tajna, albowiem zgubiono dwudziestostronicowy raport z ustaleń Zjazdu.

Jednym z postanowień Zjazdu, który uchował się, jest wprowadzenie Nagrody Waldemara "przyznawaną zagorzałym przeciwnikom Triumwiratu Erboki, którzy poprzez swój upór w czynnej dążności do zwalczenia Triumwiratu przyczynili się do jego rozwoju". Wkrótce zostanie ogłoszone dokładne intermitii.

Ustalono także dwa Zjazdy Triumwiratu Erboki w miesiącu sierpniu:
1. Zjazd Uleniwiający (od ok. 05.08.2013), trwający tydzień. Tematem zjazdu będą problemy techniczne Triumwiratu. Zjazd odbędzie się w Książęcym Grodzie Niemcowa-Germanka.
2. Zjazd Odleniwiający (od 23.08.2013), trwający także tydzień. Tematem zjazdu będzie rozwój kultury Triumwiratu. Zjazd odbędzie się w Książęcym Grodzie Baza Namiotowa na Gorcu i zostanie przeniesiony dalej do Książęcego Grodu Lubań oraz Książęcego Grodu Pod Wysoką lub do Książęcego Grodu Niemcowa-Germanka.

Szczegóły poszczególnych Zjazdów - na PM.


Pozdrawiam,
Konrad Van den Budenmayer
Konrad Van den Budenmayer
2013.07.01 13:29:44
Liczba postów: 158
Ilość beczułek: 94

Poprawka - JE ACP Kruk Błękitny przyznał się, iż zaginiony raport ze Zjazdu poszedł na rozpałkę dla Ogniska Desperatów. Przynajmniej kiełbasa (i ser) była dobra.


Pozdrawiam,
Konrad Van den Budenmayer
Dołącz teraz!

Dołącz już teraz do naszej społeczności - zarejestruj się.

O co w tym chodzi?

Przeczytaj krótki wstęp do Erboki by zrozumieć nasze idee.

IRC Chat

Porozmawiaj z nami na żywo.