Erbokański Index Whisky

Wartość EIW na dzisiaj:

DM
Warning: Division by zero in /home/erykf/domains/erboka.org/public_html/logic/WhiskyIndex.php on line 4
0

Prognozowana wartość na dwa tygodnie w przód: DM 61.74

Najlepsza Destylarnia Erboki

Największy udział w rynku whisky przypada Omni Consumer Products (37.07%)

Erboka?

Powrót

Konrad Van den Budenmayer
2012.12.02 02:56:01
Liczba postów: 158
Ilość beczułek: 94

Witam wszystkich,

Niedługo minie rok, od kiedy Zgromadzenie Ludowe pod przewodnictwem ostatniego Wielkiego Triumwira, Bogusja de Cubalibre, przyjęło IV Akt Założycielski Triumwiratu Erboki, który rozpoczął reformę mającą na celu konsolidację Triumwiratu. Jak już pisałem wcześniej wiele razy, konsolidacja władzy Triumwiratu miała spowodować, iż mniej energii miało być pochłaniane na zarządzanie państwem, a więcej na naszą kreatywną twórczość.

Niestety, nie udało się. Wraz ze zmniejszeniem wkładu pracy potrzebnego na prowadzenie państwa, zmniejszyła się o wiele aktywność samych mieszkańców. Jakimkolwiek może wydawać się stan Erboki z zewnątrz, my wiemy, że Erboka nie zniknęła a jedynie przepoczwarzyła się, czego przykładem jest piąty już z kolei Zjazd Triumwiratu Erboki, który odbył się w dniach 16-30 sierpnia tego roku.

Chciałbym rozpocząć swego rodzaju głębszą dyskusję na temat tego, co można jeszcze z Erboką zrobić. Pierwszym pytaniem z serii, na które chciałbym, by wszyscy odpowiedzieli, jest - czy jeszcze chcemy coś robić? Czy chciałoby się Krukowi prowadzić dalej Krucze Gniazdo? Czy Gadi podzieli się z nami swoją Fantazją (nie, nie jej zawartością;)?

Moim zdaniem można z Erboki zrobić miejsce, gdzie będziemy mogli wzajemnie chwalić się swoimi zainteresowaniami. Przykładowo: Gadi - pisze, Eryk i Kruk - robi zdjęcia, Boguś nagrywa z BBR podcasty. Można zrobić z Erboki feed, który zbierałby wszystkie te ciekawostki, co napędzałoby i ożywiało Erbokę bardzo małym nakładem pracy. Jak zwykle - postaram się stworzyć zaplecze techniczne dla wszystkich pomysłów :). Spróbuję na dniach złapać każdego z Was i prywatnie na ten temat porozmawiać. Tymczasem, jaka jest Wasza opinia?


Pozdrawiam,
Konrad Van den Budenmayer
Dołącz teraz!

Dołącz już teraz do naszej społeczności - zarejestruj się.

O co w tym chodzi?

Przeczytaj krótki wstęp do Erboki by zrozumieć nasze idee.

IRC Chat

Porozmawiaj z nami na żywo.